Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Воланд #32763 üzenetére

    Köszönöm a választ!

    Te legalább méltattál arra, hogy segíts.(felhívtam a supportot, igaz a magyar support átkapcsolt az english supporthoz, "kicsit" húzós pénzért, de legalább mondtam, hogy egy bennfentes személyhez kapcsoljanak, és oda is kapcsoltak, aki megmondta a tutit). Vannak ebben a topic-ban(legalább is eddig azt hittem) olyan szakik, akiknek adtam a szavára, de most olybá tűnik, hogy arra van idejük, hogy hülyegyerekek faxságaira reagáljanak, arra, hogy valami fontos(legalábbis számomra) dologra meg nem tudnak(vagy akarnak) mondani semmit.

    És mielőtt valamelyik level 0-ás Pinokkió beszólna: Az előző évezredben is gépeket pakoltam össze, meg most is(többek közt), eredeti szakmám meg rendszerprogramozó matematikus, szóval hardver és szoftver szinten is eléggé benne vagyok a témába.
    Ennek ellenére szívesen segítek bárkinek(sokszor olyan dolgokat is leírok, amihez kell a tapasztalat), nem tartom "égőnek vagy lámaságnak", ha olyat kérdezek, amivel nem találkoztam.(Jó szakember holtáig tanul ebben a szakmában és én ha tanulok valami újat, annak örülök, néha elég unalmas tud lenni, ha összerakok majd telepítek egy gépet, akkor az működik bammeg...)

    UI: A Pinokkió(k) az egy cast, én ragasztottam rá egy bizonyos user group-ra, mert:

    1. Fafejű - mondhatsz neki(k) bármit, vagy nem azt csinálja vagy hót ziher, hogy az ellenkezőjét

    2. Hazudik, mint a vízfolyás - Azt sem hiszem el neki, amit kérdez, amit meg mond, azt osztom 10-el. Ha olyan ütemben nőne az orra, mint amennyit összehazudik, akkor akkora orra lenne, hogy az artista mókus egy zsák mogyoróért nem menne ki a végére....

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák