Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz ko9 #28680 üzenetére

    Ugyanaz a gond akkor is, ha formázott a C: és akkor is, ha nem.

    Megcsináltam azt is, hogy formáztam a partíciót, ekkor sem állította helyre, és próbálkoztam azzal is, hogy töröltem a c partíciót, és létre sem hoztam a helyére újat. Ekkor ugye a win7 partíció lett a c: a létrehozatlan terület betűjelet sem kapott. Ekkor egy startup recovery visszaállította az eredeti állapotot, mi szerint van egy üres c: és egy 7-es d:.

    Ezzel a kör bezárult, a törölt partíció volt rejtett, meglévő de formázatlan és formázott is. A startup recovery ugyanúgy sikertelen.

    A win7 recovery módjából ezt meg tudom csinálni parancssorral.

    A jelenlegi D: partícióhoz külső programmal nem nyúlnék, nem méretezném át mert így legalább az adatok megvannak. Kell lenni valami megoldásnak, hiszen azért látja, hogy a d: -n van egy win 7, csak nem tudja helyreállítani.

    A fura az, hogy amikor a telepítőről indítok, akkor ugye van 2 lehetőség: install, és recovery. Ezután egy rádiógombos menüben választhatok, hogy (felső) melyik op.rendszert akarom helyreállítani (ez még nem a startup recovery, hanem egy szinttel feljebb, a recovery mode), vagy alul van olyan, hogy load drver azt hiszem. Namost. Amíg nem töröltem az XP partíciót, addig a felső opcioónál mutatta a win7-et, hogy ugye ezt akarom helyreállítani, azóta viszont nem mutatja. A /rebuildbcd viszont észleli, de "element not found"-dal leáll.

Aktív témák