Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz bobsys #23682 üzenetére

    Kettővel fentebb leírtam a pontosabb hibajelenséget. Ezen a gépen volt már xp (x86), vista(x64), windows7 minden probléma nélkül. Random fagyások eddig is voltak, de nem ilyen sűrűn és azokat általában sikerül megoldanom. Most viszont itt van ez, hogy szétterhelem a gépet és semmi hiba nincs, mikor meg szinte idle állapotban van akkor egymás után dobálja a 7f-el jelölt fagyásokat. Ami itt érdekes, hogy semmi program nem mutat ki semmi hibát és mint fentebb is írtam egy hardverhibás (memória, merevlemez) számítógépre szvsz soha nem menne fel nem csak a windows 7, de xp és vista sem. Amikor meghalt a videokártyám memóriahiba miatt már újraindulni sem volt hajlandó. Most újraraktam a rendszert, mindent ami kell felteszek szépen sorjában és majd kiderül, hogy mi lesz.

    Szerk.: HD tune nem jelzett hibát a vinyoknál, mondjuk az ata-s azt még régen kicsit tönkre vágtam (sikerült nagy igyekezetemben fordítva feltennem a kábelt, az egyik láb kicsit meghajolt, de vissza lett állítva, plusz egy kicsit forrasztva, azóta azon a vinyon csak a letöltések vannak, semmi fontos), szóval nem tom mi lehet a hiba forrása.

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Aktív témák