Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • spyki

    tag

    Hali!

    Felteszem ide is a kérdésem, lehet, hogy az xp a ludas...

    A következő a problémám, remélem tudtok segíteni:

    Minden böngésző alatt akadozik a görgetés, esetenként akkor is megakad a gép, ha csak az egérrel ''rámutatok'' egy linkre. (Sőt, most, hogy gépelek, így is leakad néha a gép, és a teljesítmény felugrik 50% körülire a feladatkezelő szerint.) Ez egér mutató ilyenkor nem mozdul 1-2 másodpercig.

    Az xp-t 1x már újraraktam, utána 4-5 napig jó volt, de megint előjött a probléma. A rendszervisszaállítás sem segített, sőt amikor ''elromlott'' a gép, akkor éppen már 2 napja egyetlen programot sem raktam fel. Felnyomtam most a legújabb videókari drivert, de semmi változás. Winyó töredezettség mentesítés, és scan disk megvolt, és semmi javulás. Vírusellenőrzés megvolt, és semmi.

    A gépem paraméterei: x2 4600+ proci, 1 gb ram, gef 7600 gt, 320 Gb sta2 winyó, szóval nem hinném, hogy nem bírná el a görgetést. (Ja, és semmi sincs húzva, minden alapon megy.) Játékok és más programok tökéletesen futnak.

    Valakinek ötlet esetleg?

  • spyki

    tag

    válasz Adrian Mole #4805 üzenetére

    Lehet, hogy a hálókari beállítása a hibás, mert ugyan a net megy, de mégis kiirta jobb alul, hogy a helyi kapcsolat nem megfelelően működik, és javítás gombra való kattintásra sem oldódott meg.Azt írta ki: Hálózati cím lekérése, és keresgélte perekig, aztán azt írta ki, hogy nincs kapcsolat, vagy korlátozott.

    Neten körbenéztem, és azt olvastam, hogy ilyenkor adni kell statikus ip-t, pl.: 192.168.1.2 (altalaban 192.168.1.1 az adsl bridge) es hozzavaló moszkot: 255.255.255.0, na én ezt csináltam, akkor eltünt a figyelmeztetés mellőle, de azóta is csinálja a leakadásokat. Alapértelmezett átjárót nem adtam meg, mert nem tudom hogy mit kéne...

Aktív témák