Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Furky

    őstag

    válasz Neoteric #8917 üzenetére

    :K
    Pl a jóóóó öreg Samsung 223BW, DVI-vel, D-Sub-bal, és még a falra is fel lehet csavarozni ;)
    Valamint az újabb modellek közt is van olcsóbb példány, asszem a 2253LW ilyen.

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz Neoteric #8917 üzenetére

    ;] Hát ien nincs. Mi a (fa....)fenéért ajánlja mindeki a 22-est? :) Mint irtam nem csak xboxra meg filmre kéne, hanem pc játékokra is. Nah azt meg nemhinném hogy 1680-ban cod4-et high-on tolnám multiba. :U Ha meg joltom nem nativba használni egy tft-t nem vmi jo ötlet. :( Azért meg nem veszek monitort hogy amiatt legyen egy másik kiadásom is. Nemtom érthetö e hogy nem azért költekezek hogy aztán megint költekezhessek. 1280ban(meg talán 1440ben is) még egy jo darabig elég lenne a 8800gt de 1680-ban már kétlem(föleg multiba).
    Ha meg 1680ban akrnám tolni akkor inkább 20", ott kisebb a pixelméret.

    Nemtom azonkivül hogy kicsi és nem rontja a szemet mit szeretnek az emberek ebben a technologiában!? :F Én ezeken kivül csak a hátrányait látom.(csak nativba jo, nagyobb pixelméret egyes tipusoknál, pixelhibák, utánhuzás - tudom ujabbaknál nem látszik de ott is van, stb... még sorolhatnám)
    Ettől függetlenül szeretnék tft-t már csak a szemem miatt is. Csak nem értem nálam tapasztaltabb emberek miért ragaszkodnak jobban a tft-hez mint a crt-hez. Meg miért ragaszkodnak a nagyobb felbontásu tft-khez amikhez kis atomerőmű kell hogy tudjak rajta játszani is. De annyira mondjátok a végén tényleg 22-est veszek.... :P Gondolom te is 223bw-t részesíted elönyben. :U
    Ja ha már tft akkor olyan kéne aminek a színmélysége 16,7m. Akkor 19"-22"ig várok monitorokat amik megfelelnek ennek ill a feljebb(kb 55k, DVI+D-SUB is) leirt elvárásaimnak. :R

Új hozzászólás Aktív témák