Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz martonx #8228 üzenetére

    "Features
    Syntax Highlighting and Syntax Folding
    User Defined Syntax Highlighting and Folding: screenshot 1, screenshot 2, screenshot 3 and screenshot 4
    PCRE (Perl Compatible Regular Expression) Search/Replace
    GUI entirely customizable: minimalist, tab with close button, multi-line tab, vertical tab and vertical document list
    Document Map
    Auto-completion: Word completion, Function completion and Function parameters hint
    Multi-Document (Tab interface)
    Multi-View
    WYSIWYG (Printing)
    Zoom in and zoom out
    Multi-Language environment supported
    Bookmark
    Macro recording and playback
    Launch with different arguments"

    Én itt nem látok erre utalást. mutatzs róla screenshotot?

    Mellesleg gondoltam, felrakom a netbeans és eclipset- inkább nem

    a netbeans meg úgy telehányná a gépet, belenéztem az installerbe, a csomagban van 9db alcsomag, minden szart felhányna, köszi, nem kérem.
    mindent a system librarybe... persze, mint a windowsos telepítők, mindent széthánynak ezerfelé.

    a coda elszigetelt környezetben fut. nem szemetel, nem taknyol. csak a saját könyvtárába.

    "tudásilag egy notepad++ és egy VS2012 között van."
    igen, a fizetésem meg a minimálbér és Csányi fizetése között van. :) sajnos nem közel csányiéhoz...
    mert a notepad++ és a VS2012 az elég messze van egymáshoz :)

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • Soak

    veterán

    válasz martonx #8228 üzenetére

    Eddig nem szerettem az eclipset, de miota javazok nagyon megszerettem, mert vannak nagyon kenyelmes dolgai ( phpra meg mindig a netbeanst hasznalom). VS-t meg nem hasznaltam, mivel tud tobbet mint pl az eclipse hogy azt nem lehet a "csucsnak" nevezni?

Új hozzászólás Aktív témák