Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Sk8erPeter #8217 üzenetére

    Megnéztem, sem esztétikailag, sem használhatóságban nem érzek késztetést a használatához egyikhez sem.
    Lehet hülyeségnek tűnik, de egyszerűen ocsmányak ezek a 80-as években megrajzolt ikonok :(
    Kicsik, stb

    Az espresso meg a coda 2 az akár 512x512 ikonjaival a fileok előnézeti képével, vizuálisan gyorsabb rátalálást eredményez, akár már a projekt kiválasztó kezdő oldalon. (volt már hogy ebből értesültem egy server hibáról, mert egyik weblap előnézeti képe helyett fehér lap volt, hoppá, mi ez, mysql stopped :) )

    Egyikben sem láttam jobbfajta vizuális css editort, lehet hiányosságom.
    Mondjuk a coda 1 elavult, a 2-eset nem tudom megszokni, nem is vettem meg, az espresso meg másban nem tetszik, a 3-at kellene egybegyúrni :)
    pl Coda 1 editor + css editor, Espresso féle code folding és code collection, és coda 2 féle preview, terminal kapcsolattal

    Tény, lehet élni nélküle, de jobb így, ez van.

    Én is nyomtam évekig notepadon, meg Bluefish-en, meg ilyeneken, de csak megvettem.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák