Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coyot

    őstag

    válasz Speeedfire #5266 üzenetére

    Miért kamu, komolyan úgy beszélsz róla mintha valami aljadék szar lenne. Fingom sincs nálatok mi a gond, de azért erős lehúzás és 'csakazétrismegmondom' szagot érzek minden ilyen jellegű bejegyzésnél. Ezért szúrja kicsit a szemem.
    Mindenhol van apró betűs rész azt tegyük hozzá, és ha a korlátokat nézzük akkor akármilyen szar amcsi tárhely már csupán tárhely nagyságában is messze ver bármilyen magyar szolgáltatót, tedd egymás mellé a limiteket az árakat és hasonlíts.

    Hova iránytod?? c-panel, domains -> main domain-> add. előző helyen meg szépen átirányítod az uj tárhely IP-jére, innentől az uj hely megeszi a domaint.

    Vagy menj fel a csetre és azonnal utánanéznek neked. vagy mondjak még ezer megoldást, vagy picsogunk mégegy kicsit?

    Má' nem

  • Inv1sus

    addikt

    válasz Speeedfire #5266 üzenetére

    Én elsősorban a hostgatorra gondoltam, amikor dicsérgetést írtam. :)

    Backupot nem úgy szokták csinálni, hogy egy az egyben átmásolják máshova a tárhely tartalmát. Szépen betömörítik, amennyire lehetséges és azt tárolják le. Ebből adódóan nem értem, miért kell beszélni a backup méretéről. Ahol 2Gb tárhelyet adnak, ott valószínűleg számolnak azzal, hogy tömörítés után is esetleg 1,8Gb-ot kell letárolni :F

    Más: Mindig a fájlszámlálást hozod fel, mint "durva megkötést", holott simán megteheted, hogy amikor eléred azt a fájlszámot, akkor rendelsz még egy csomagot. Nekem is van olyan oldalam, ahol az ügyfél már rengeteg terméket feltöltött, ebből adódóan rengeteg a logo, a termékkép, és ezeknek még vannak a miniatűr képei is.
    Ráadásul duplikáció is van egy részükből, mert a mappák elnevezéseit elrontotta pár hónappal ezelőtt és más megoldással túl sok lenne a halott link vagy a munka. :U

    Ez a godaddy-s probléma meg nekem nagyon sántít. Az ügyfél intézte az egészet? Vajon mit írhatott? :DDD
    A munkatársak bizonyára nincsenek kiképezve 1-2 órányi szövegelemzésre. Biztos vagyok benne, hogy tisztán, értelmesen leírt problémát azonnal megoldanak az ilyen cégek.

    A domain meg nem függ a tárhelytől. Azt szabadon lehet akárhova irányítani, bármikor, max kicsit később tér észhez.

    [ Szerkesztve ]

    *** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

Új hozzászólás Aktív témák