Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zedz

    addikt

    válasz Sk8erPeter #13273 üzenetére

    "ha sosem használta még a Notepad++-t sem, meg mondjuk egy szintén ingyenes NetBeans-et/Eclipse-et/akármit sem, akkor miért ne lehetne belefektetni azt az ismerkedési időt abba, hogy egy IDE-t használjon kapásból?"

    Fórumtársunk sulis projektje egy pár html és css fájlt összefogó weboldal lesz. Szíve joga dönteni, hogy milyen környezetben szeretné ezt lefejleszteni, de véleményem szerint felesleges megtanulni elsajátítani egy IDE-t ennek az oldalnak a lefejlesztéséhez.

    Gondolom nem ebben a szakmában akar dolgozni - ha igen, akkor elnézést ezért a kijelentésemért :R -, így ebből adódóan nem látom értelmét annak, hogy na most akkor megtanulja erre az egy alkalomra XYZ IDE funkcióit, majd ezek ismeretében készüljön el a mondjuk 5db html fájl. Erre a pár fájl szerkesztésére szerintem bőven elég az NP++ is. :)

    Én teljesen megértem a komolyabb IDE-k melletti érvelésed, teljesen egyet is értek vele, jó magam is ilyenekkel dolgozok, és lehet rosszul gondolom, de egy kis tapasztalat után tudná csak értékelni azt, hogy mikre figyel oda az IDE, mikben segít neki ...stb.

Új hozzászólás Aktív témák