Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz honda 1993 #12839 üzenetére

    Egesz egyszeruen jelenleg egy kozepsulis webszerkesztes orai beadando szintjen all az oldal. Ami nem baj, nem bantasbol irom. De szerintem te is ugy latnad kulso szemlelokent, hogy oke, az elso verzio igy sikerult, a kovetkezo mar mondjuk egy egyetemi szint lesz, utana a kovetkezo teljes ujrairas mar egy gagyibb production weboldal szintjen lesz. Aztan az 4-5. verzio utani verzio lesz az, amit tenylegesen elengednel a vilagba. Ez igy megy. Foltozgathatod ezt, de hogy latogatottsaga igy nem lesz az tuti... :/ De azert fel a fejjel, par honapja meg azt se tudtad, hogy mi az, hogy <body></body>, meg ilyenek. ;)

  • Zedz

    addikt

    válasz honda 1993 #12839 üzenetére

    Kérlek ne érts félre, nem találom az oldalad szarnak. Nem el venni akarom a kedved az egésztől, hanem segíteni. Természetesen nem várhatom el, hogy elsőre egy profi weboldalt rakj le az asztalra. :) Nekem az első oldalaim sorra "szürke egér" dizájnnal támadtak a felhasználóra. :D

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz honda 1993 #12839 üzenetére

    Én csak úgy oldalvonal mellől webenmászkálóként annyit írnék használhatóság ügyében, hogy pl. a megtekintett hírnél/tesztnél nincs navigáló gomb/link, amivel vissza lehetne ugrani egy szintet avagy egy kattintással kategóriát tudjon választani.

    Jó, most még igazából nem is érdekes, mivel alig van fent tartalom - az is ugye tesztelés miatt - de azért gondolom idővel jócskán több lesz az oldalon és - ha értelmesen lesz megoldva - akkor valami szerint kategorizálva is lesz vagy a huszonharmadik oldalon lévő (na mondjuk most még azt sem lehet látni, hogy több hír/teszt esetén hogyan is lehet majd navigálni közöttük) bejegyzéseket 4-5 kattintással lehet majd csak elérni 1 helyett?
    Tehát a kényelmes navigációhoz nem árt majd egy kis segítség az olvasónak, hogy egyrészt ne a böngésző/egér ilyen célú "beépített" gombjaira legyen csak ráutalva.

    A keresés mező és a hozzá tartozó gomb nagyon széttöri a kinézetet. Sokkal jobban nézne ki, ha nem szöveget írnál a gombra, hanem a szövegmező jobb oldalán lévő kis helyre pozicionálva elhelyeznél benne egy "serpenyőt". Így csúnya se lenne és a célnak is megfelelne.

    A hírek, cikkek szövegét nem ártana legalább 4-5 mm-el bentebb kezdeni, mert a mostani egyből a legszélén kezdjük kialakítás is "csapnivaló" kinézetet ad.

    Az oldal tetején lévő sáv nem tudom mi célt szolgál, de a 768-as kijelzők miatt azt eltüntetném (így az aktív tartalomhoz nem kell talán scrollozni) és az ott lévő ikonok méretét megtartva lecserélném el a jobb oldali sávban lévőket. A menüsáv is túl magas, értékes helyet vesz el az oldaltól

    Remélem építő jellegűnek tekinthetőek az észrevételek :B

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák