Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz DeFranco #12674 üzenetére

    "de nem találtam utalást arra, hogy ide kell áthozni a domain-t is, elvileg megadta a tárhelyet alapból, csak a DNS-t kell átregisztráltatnom ide"
    Fogod, és átviszed az egész Domain Name Systemet? :DDD
    Szerintem ezt a mondatot gondold át még egyszer. :)
    Továbbra is érvényes, amit korábban írtam. Az egyik cégnél regisztrált domain átregisztrálását kell kérni, amikor másik céghez költözöl.

    A 404-es hibáknak meg rettentő vicces magyarázata van, ezt már jeleztem is feléjük, hogy ez így nagyon béna: amikor olyan oldalt akarsz elérni, amihez nincs jogosultságod (mert nem vagy bejelentkezve (pl. lejárt a session cookie)), akkor az ezerszer logikusabb 403-as (Forbidden) hiba és egy bejelentkező űrlap megjelenítése helyett 404-es hibát (Not Found) kapsz, és a magyarázat az volt, hogy így legalább a rendszert cseszegetni akaró rosszindulatú automatizált robotok 404-et "látnak" kívülről, így úgy tűnhet, hogy nem érdemes az adott oldallal próbálkozni. Nem hiszem, hogy ez komolyan vehető védelmet jelentene, inkább semmi értelme, ráadásul felhasználói szempontból zavaró.
    Ettől függetlenül működik az oldal, a főoldalon tudsz bejelentkezni (hogy aztán nem kerülsz visszairányításra arra az oldalra, ahova mondjuk elmentett könyvjelző vagy klikkelt link segítségével eljutni szerettél volna, az már más kérdés... Szóval marad előbb a bejelentkezés külön...).

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák