Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GG888

    senior tag

    válasz jocomen #12004 üzenetére

    Valóban Sk8erPeter kollégának van igaza, nem ilyen triviális problémám van, hanem a paraméterek beolvasásával van gondom, párszor már dolgoztam fel xml-t, sőt vannak közel 2 éve megírt áttöltőrendszerek amik a mai napig működnek hibátlanul.

    Az alap felállás az, hogy saját hardver webshopot írok, bitcoin, meg bankkártyás fizetéssel, nulláról. Van rendes xml adatbázisa a nagykernek, de az 16e + ÁFA / hó és legalább fél évet alá kell írni. Ez a webshop szolgáltatás része, amire többször is felhívtam a figyelmet, hogy semmi szükségem.

    Ehhez további kedves szavakat fűztem, és maradok a csúnyább xml-nél.

    Annyit kéne megoldani, hogy minden kettőspont előtti utolsó vesszőt találjon meg a regex.
    Így nem is tűnik nehéznek :)

    Egyelőre így áll a dolog, de az utolsó bekezdésben az SD, SDHC, SDXC szavak utáni vesszőket is megtalálja ami hiba.
    http://regexr.com/398sh

    Köszöntem a figyelmet.

    Már elgondolkodtam PHP-n is, strstr() és társaiból lehetne talán valami függvényt csinálni, ami végigszalad az egész kódon és a kérdéses karaktereket kicseréli valami egyedire, nem használtra, mondjuk dollárra, vagy kukacra, vagy ilyenre ~....
    Ahhoz ti melyik alapfüggvény(eke)t használnátok?

    [ Szerkesztve ]

    pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

Új hozzászólás Aktív témák