Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Medve59

    tag

    Sziasztok!

    Hát röviden, leírnám a történetem. Gyakorlatilag 3éve Wayteq rajongó vagyok, (voltam).
    Most viszont mióta megvettem az új x960BT HD-mat, 1 hét után szervizbe, kelet vinnem.
    Nem is lett volna semmi baj vele, hiszen tudjuk, hogy ami elromolhat.....
    Lévén, hogy a munkám miatt napi szinten használok navit, ezért amíg szervizben volt a kütyüm, az egyik haveromtól kaptam kölcsön egy Yamoto Five típusú 5" navit.

    Hát megmondom őszintén, hogy nagyon megtetszet. Igaz nem, 800x480-as a kijelzője, de cserébe sokkal jobban látszik a napsütésben a kijelzője, még akkor is viszonylag jól látni, ha telibe süti a nap! A többi dologban nagyjából hozza a Wayteq általi dolgokat. (4gb belső mem, BT, FM, kivéve net!)

    Utánanéztem a cégnek, kb. 1éve nyomulnak a piacon, 2év teljes körű garanciát vállalnak a cumókra! Az ára nagyjából megegyezik a Wayteq-val, talán még egy kicsit olcsóbb is!
    Egyszóval van egy eladó javítót, jelen pillanatban hibátlanul működő kütyüm eladó, ha valakit érdekkel! Én személy szerint benevezek egy YAMOTO FIVE-ra.

    Üdv Medve_

    UI: Őszintén emberek, nem a használhatóság a fő szempont? Bátran ajánlom mindenkinek a Yamotot!

    Nem tom, mitom én.

  • Medve59

    tag

    válasz Medve59 #335 üzenetére

    Sziasztok!

    Az előbb lemaradt egy fontos dolog. Személy szerint én, navigálásra használom, a kütyüt nem nagyon izgatnak a skinek és egyéb okosságok. Tehát kizárólag az általános felhasználhatóságot hasonlítottam össze a döntésem során.(kijelző láthatóság, garancia idő, stb.) Nyilván a Wayteq-re rengeteg okosság van már, tekintettel a nagy érdeklődésre, és az eltelt 5 évre! De mindezek mellett állítom, ha valaki navigálni szeretne annak nem biztos, hogy a Wayteq a legjobb megoldás! (Saját vélemény)

    Üdv!

    Nem tom, mitom én.

  • Medve59

    tag

    válasz GrandeP #338 üzenetére

    Szia!

    Igen, Yamoto Five!

    1. Nem Józsefvárosi piacos a készülék!
    2. Igen, már túl voltam a szenzor kikapcsoláson!
    3. A 2. év garancia is teljes körű!
    4.A Waiteq-ban is egymagos procci van! (Az, hogy 2magosnak hirdetik az egy dolog, néz utána az alaplap, gyártóknál, nem is létezik még kétmagos procci GPS-ben!) :C
    5. Érzésre egyáltalán nem lassabb!
    6. Mért gond a 20 csatornás GPS vevő? (Talán azért mert egyszerre fizikálisan, maximum 14-et tud látni bármelyik!) :K
    7. A Wayteq valóban, nem egy rossz készülék, de azért azt te is látod, hogy nagy a, parasztvakítás náluk. (Dual procci, stb. Az egész egy nagy számháború, valós értelem nélkül.)
    8. "Nyomorék dizájn.. gagyi minőségű és felbontású kijelző." Hát nem tudom, nyilván minden ilyesmi szubjektív, de eddig kb. 10 emberből 10-nek tetszet, és már 2 kollégám is nagy megelégedettséggel használja! (Teljesen fém a külső keret nem csak szinezett műanyag, igaz emiatt egy kicsit a súlya is nehezebb, de mindenképpen egy masszív készülék!)
    9. Nem vettem drágábban mint a Wayteq-et!
    10. Nem érzem magam átverve egyáltalán!

    Végül. Én nem mondtam azt, hogy a Wayteq egy rossz, készülék! De mindenesetre jó már egy kicsit más kinézetű, készüléket is használni! Az meg, hogy szerinted csak a Wayteq a nyerő az a te kizárólagos véleményed, nem hiszem, hogy lehetne általánosítani.

    További szép napot!

    Üdv Medve

    Nem tom, mitom én.

  • Medve59

    tag

    válasz hhjani #407 üzenetére

    Szia!

    Talán itt senki nem ért hozzá?! Sokszor nem a nyers technikai dolgok számítanak, bár sokak csak kizárólag arra építenek!
    Nagyon sokszor valótlan dolgokat írnak le a gyártok, hogy minél több készüléket el tudjanak adni. Egyes esetekben már a felhasználok megtévesztése, jelző is gyenge kifejezés!
    Mire is gondolok itt? Hát pl: A CNS, Wayteq cégek legújabb HD néven emlegetett masinájuk még hírből sem ismeri a HD-t.(800x480) Vagy, ahogy a Wayteq állítja, hogy dual coro-s (2magos) a porcija! Egyszerűen nevetséges!
    Pár napja leírtam ide a fórumba, hogy vettem egy Yamoto navigációt, hát konkrétan közölték velem az itt fórumozó kollégák, hogy szerintük át lettem verve, mert egy régebbi konstrukcióval felszerelt navit vettem! (Abba legalább az van, amit leírnak, és nem mellesleg, tökéletesen működik.)
    Szerintem meg ők, és még sokan lettek, vannak átverve nap mint nap!

    Mielőtt bárki el kezdene támadni, nem állítom az itt leírtakban szereplő navigációkról, hogy nem jók, csak szeretném Hófehérkét felébreszteni, hogy lássa, nem minden az aminek látszik. (Van aki a Wayteq-re, van aki a CNS-re, van aki az egyéb márkákra, és vagyok én aki mostantól a Yamoto-ra teszem a szavazatom!)

    Ennyi! :R

    UI: Írjunk le tényeket, nézzünk utána a dolgoknak, ne csak mondogassuk, hogy a mi navinkba Dual coros procci van! :C

    Nem tom, mitom én.

Új hozzászólás Aktív témák