Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x960

    csendes tag

    Üdv!
    Egy kérdésem lenne. Felraktam az SI-t. Eleinte valamiért nem akart elindulni, de egyszer csak sikerült. Itt jött a gond. Behozta a kezdőképernyőt, hogy válasszam ki a készülék típusát, de itt megállt a tudomány. Egyszerűen nem reagált semmire. Hiába kapcsoltam ki, mindig ugyanazt hozta vissza és egyszerűen nem reagált semmire. Egy gyors reset, ami megtette a hatását. A főképernyőt hozta vissza, visszaállítottam a gyári elérési útra, most megy. Ha valaki tudna megoldást arra mondani, hogy miért nem engedheti kiválasztani a készüléket.
    Egy más dolog. Itt a Yamoto-s hozzászólással kapcsolatban. Már akartam írni, de letettem róla, mert ennél voltak fontosabb témák is, de most ha úgyis írok, gondoltam itt az idő. Szóval írták, hogy nagyon fényes a Wayteq kijelző, nem lehet látni. Én már múltkor is írtam, hogy automata fényerővel simán láttam mindent. És itt jön a de. A hétvégén 48 fokban ragyogó napsütésben használtam a masinát. Múlt héten megvettem hozzá a gyári napellenzőt. Én előtte is láttam, de azt mondom mindenkinek, hogy ezt a 2.000 forintot ne sajnálja rá, mert tökéletesen árnyékol, a képernyő tisztán látszik. Kipróbáltam, hogy levettem, ég és föld a különbség. Nem szoktam senkit semmire rábeszélni, de mindenki higgye el nekem, hogy ez nagyon megéri a pénzét.
    És akkor zárásként annyi, hogy ha valaki tud erre az SI gondra okosságot kérem jelezze, mert egyenlőre nem merem használni attól függetlenül, hogy a YouTube-os videón nagyon remeknek látszik, amiért minden gratula a tervezőnek, csak nem vagyok egy GPS guru és félek ha végleg leakad, félek nem tudom rendberakni.
    A válaszokat előre is köszi.
    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák