Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz kigyi_23 #16453 üzenetére

    Detto ugyanez van velem is. Régen azt gondoltam, a meccs közben elsüthető boosterek lennének a megoldás, de ma már tudom, hogy nem. Ahogy az előbb is írtam, Azt kell megérteni, hogy a game mindig ugyanoda tol, vagyis minden meccsnek kb ugyanannyi LB-t és SL-t kell hoznia közép és hosszútávon, a booster pedig csak egy hazugság, gondosan "leadózod " azt.

    Amit a második szakaszban leírsz, repülővel ugyanez : Mindenkit pont kilőnek, leütköznek előlem, mire oda WEPelek, hogy lőtávolon belül legyen nagy nehezen; a földi célpontokat kidobják bombával előttem, vagy épp csak megsebzem, ami később egy assistra jó talán (szigorúan akkor ha nem gyűjtöm az assistot). És olyan az egész mintha csak egy mozi lenne, tehetetlenül nézem, ahogy körülöttem történnek az események, majd egy lövéssel kilőnek a gépből (ilyenkor hátulról a level 75-ös pilótát is tudják one-hit-elni) és látom, hogy a tabella legaljén vagyok, reménytelenül elmaradva a többiekhez képest.

    Egyébként épp ezért bevezettem azt, ha az első két gép bármilyen meccsben is (booster nem booster, tök mindegy) gyengén szerepel, akkor instant quit, mert az a meccs már úgyis a kutyáké lesz, és fölösleges időhúzás.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák