Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xpedient

    tag

    válasz ksanc #637 üzenetére

    Sajnos mint írtam, az a teló kb 30 percig volt nálam, azóta már használja "boldog" tulajdonosa. Én sem tudtam alaposabban megvizsgálni. De elvileg jövő héten jön még pár, azokból szívesen odaadok egyet, hátha a többit is meg lehetne valahogy javítani az alapján.
    Hát elég szomorú ha csak pár hét elteltével jelentkezik ez a kijelzőprobléma. Mondjuk sehogy se jó. De ha majd visszahordják hozzám mindet, az nekem elég nagy bukó lesz. De ez az én problémám. Mondjuk nem értem milyen hiba az, ami csak pár hét alatt jön elő. Elenged vmi forrasztás? Laptopoknál van ilyen, csak akkor jó/rossz, ha bemelegszik, és akkor összeér az elrepedt ón. Ennél a telefonnál nem tudom mi befolyásolja. Egyszer tök jó, egyszer meg tök szar.
    Az érintőkijelzó az csak egy fólia meg egy szalagkábel. Az vagy megy, vagy nem. Legalábbis én még csak olyanokkal találkoztam. Az se baj ha elreped előtte az üveg. Úgy is megy. Cserélni csak roncsolással lehet. Általában ragasztva vannak, azt meg feszegetni kell. Az üveg mindenképp eltörik.

Új hozzászólás Aktív témák