Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • denis.p

    tag

    válasz edk- #20069 üzenetére

    sztem 26.-án lesz a fordulónap!
    Írták telenorék, dec.-ben, hogy karácsonykor mindenki díjmentesen használhatja a hipernetet. Hát próbálkoztam 24.-én, de semmi net. Gondoltam, hogy csak azoknak szól, akiknek van már valamilyen mobilnet előfizetésük. Nem tévedtem! Ezekután kiválasztottam az 1 Gb-os netet 1500 Ft/hó-ért.....
    Ezt követően ment is a net, de persze nem hipernet, hanem inkább tetűnetnek nevezném, úgy 8-10 /1 mbps-el hasított :). Karácsonykor tényleg nem fogyott semmit az 1 gb-s adatmennyiségem. 27.-én reggel kapom az sms-t, hogy a fordulónappal megújult az adatforgalmam. ismét 1 gb-volt rajta. na persze az egyenlegemről is lazán eltűnt újabb 1500 Ft :W
    Felhívtam az üfsz-t és kérdőre vontam, hogy ez a karácsonyi ajándékuk, hogy lenyúlnak a jóhiszemű ügyfelektől mindenféle tájékoztatás és értesítés nélkül 1500 Ft-ot :Y
    Leginkább nem az az 1500 Ft a bosszantó, amit lenyúltak, hanem az, hogy egy ilyen multi cég hogy lehet ennyire szar ráró, hogy így húzza le az ügyfeleit. Kivettem a telelopós sim kártyát, szétvágtam, majd a kukába fejezte be küldetését. Soha többé telenor, mert az eddig próbált szolgáltatók közül a leggyengébb volt az voip adatátvitel. Visszhangzott, szaggatot, magyarul egy rakás fos volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák