Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    válasz glaci #97 üzenetére

    Oke neked van net a telefonodon.
    Nekem is volt honapokig amikor 3G rol voipoztam.
    Elmentem videkre, vagy csak vonaton utaztam, es hopp, a 3G volt-nincs, vagy instabil.
    A callback meg tobbszor eleg ergya minosegu, illetve van amikor az is ordenare modon kesik, vagy recseg.
    Nem tudom, hogy a dellmont hogy oldotta meg ezt, de olyan mintha egy kis fekete emberke csomozna ossze ket darab drotot, es tessek, ossze vagy kapcsolva.

    Persze, ha valaki hosszan telefonal akkor megeri kifizetni a kapcsolasi dijat
    HA
    Nem rossz a minoseg,
    Ha nem akarja rogziteni
    Ha okostelefonja van (oke, neked meg nekem az van, de ha ra akarod kotni a nagyit Paszujfalvan, hogy megsporold neki a havi tobbezres elofizetesi dijat amit egz szal rezdrotert fizet, es mondjuk cska analog telefonja van, nincs mobilja, .....)

    Szoval mindenki dontse el maga.

    Egyebkent ha valaki most akar valtani voipra, annak is megeri akar venni egy eszkozt, hiszen a laggolo mobilnet miatt mar a kezdetekkor elmehet tole a kedve, (raadasul nem is akarmilyen fos okostelefonon fut rendesen a voip, hanem egy tisztesseges telefon javasolt, de ez a masik topik temaja)

    Plusz ha azt szamoljuk, hogy megsporol valaki mondjuk akar cska havi 1000 Ftot, akkor is par honap alatt legrosszabb esetben visszajon az ara, de ha rakodi az egesz csaladot az mar legalabb havi 2-5000 Ft sporolas.

    Persze a callback jo annak akinek amugy is van mobilnete, es ritkan, de sokat beszel. Vannak ilyenek, de ki ne akarna sporolni az egesz csaladjanak?

Új hozzászólás Aktív témák