Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • otps

    aktív tag

    válasz gepes.g #807 üzenetére

    Egy átfogó leírást a dologról, ráadásul angolul itt találsz, ha eddig nem kerestél volna rá:
    https://github.com/instantwater/asterisk-disa-callback/blob/master/README.EN.md

    Pontosítok:

    Köszi, ezt már láttam magyarul is. ;)

    Szóval a lényeg: fenti leírás arról szól, hogy @instantwater Asterisk szoftverét hogyan telepítsd.

    Ez már nagyon in medias res. Tegyük fel, már van egy ilyen szoftver nálam telepítve, működik is; még mindig nem tudom, mit kell vele csinálni; mi alapján működik. Ahogy a Dellmont VOIP alap használatáról van remek ismertető nem csak ezen a fórumon. OK, ha nem is egy öt évesnek, de egy jókepességű felsőtagozatosnak el lehet mondani az asteriskes telefonálósdi a működési elvét, meg megtanítani neki hogy legyen power user.

    Első körben nem kifejezetten az Asterisk érdekel, az csak bizonyos standard protokollok egy konkrét megvalósítása; inkább arról, mi van mögötte. Nem várok semmi original cikket, vagy munkát tőletek, csak 1-2 linket kérek - sőt, még jobb, keresőkifejezést; mire keressek rá! -, amin el tudok indulni. Valakinek ezt már meg kellett írnia - ilyen szinten is, meg olyan szinten is; nagy az internet.

    Köszönöm.

    Ui. Visszaolvastam magam: a megfogalmazásomban az ezt meg azt lehet szerkezetek nem kérést fejeznek ki, mint inkább tényközlés, eszmecsere kezdeményezése. Bocs, ha félreérthető volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák