Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bullboy

    tag

    Sziasztok!

    Bootloop hibával küzdök (Smart II), elkezdtem olvasni a fórumot, de még nem látok megoldást, csak olyat, hogy vágjam nyakon új ROM-al. Amit még nem akarok, inkább próbálnám menteni ezt a telepítettet. Nálam is látható jelei voltak, állandó tárhely hiány, amit ha töröltem a térkép és a market fájljait, akkor ideiglenesen javult. (ha 17MB alá esett, akkor tárhely kevés, és levelek sync-elésének leállításával reagált) Most ott tartok, hogy
    - a telefon root-olt, de sajna nem telepítettem rá CWM recovery-t, szal most semmi kifinomultabb visszaállítási/reparálási lehetőségem nincs. Az alap rendszer alatti wipe dalvik cache sem elérhető... Csak a fekete háttéren fehér betűs mindent törlő menü jön be...
    - ADT-vel bele tudok nézni a file-rendszerbe, lementeni tudok róla, de onnan törölni nem.
    - a /data/data/dalvik-cache-be sajnos nem látok bele, egy leírás szerint onnan kellene törölnöm, na addig el sem jutok, mert nem nyitja a /data dir-t.
    Valakinek van e tippje, hogy ROM nyakon verés nélkül éleszthető e a rendszer?

Új hozzászólás Aktív témák