Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beach head

    senior tag

    válasz Jacak #3866 üzenetére

    Én már dühös is vagyok rájuk, mert nálunk szar a hálózatuk, csak azért vettem itt telefont mert itt volt a legolcsóbb, mivel csak kártyásan veszek. Bár sajnos már a telenornál és tmobilnál is olcsóbb minden telefon mint itt most már.

    Itt is van mondjuk 1000 ftért havi 100 mega net de nem tudom, hogy ha lejár akkor lassítanak-e vagy számlázzák a megabájtokat busás áron. Szégyen, hogy ilyen drága a mobil net Mo.-n az okos telefonok korszakában, illetve diszkriminációnak is tekinthető az előfizetésesekhez képest. Talán nem a miniszteri fizetésekhez kéne árat igazítani.
    Persze ha van rá pénzed havi 10000 ftért böngészhetsz korlátlanul, mert ha voip hívásokat meg stb akarsz fizesd meg az árát rendesen ha nem vagy hajlandó gsm hívást kezdeményezni, meg smsezni.

    Amúgy olyan iszonyat sok dolog meg funkció nincs a telefonban szerintem, csak attól ér többet, hogy wifin lehet rajt netezni, és van benne gps. Az appok nagy része is csak szemét, illetve arra jó hogy ne kelljen fellépni böngészőből a netoldalakra.

    Az ügyfél meg addig ügyfél amíg ki nem fizeti a pénzt, utána már csak kolonc aki küszködik az igazáért.

Új hozzászólás Aktív témák