Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nOrbYaNa

    csendes tag

    válasz Bóti #854 üzenetére

    Köszönöm szépen!
    Jól nyomjátok srácok!

    Viszont lenne egy kérdésem!:)
    Ugye Rootolt a telom illetve Roeddie Rom megy rajta és a legtöbb alkalmazás át van linkelve sd kártyára,de pl ha frissíti valamelyik progit a teló, jelen esetben a facebookot és az időképet frissítette ami úgy szint linkelve vannak sd kártyára, de mégis frissítés után több lett a foglalt hely a telefon belső memóriájába, pedig a link2sd jelezte, hogy újra lettek linkelve! Eddig 39mega volt foglalva, most meg már 50körül... Arra gondoltam, hogy ennél is úgy lenne mint mondjuk ha a számítógépre leszedek egy játékot vagy programot akkor ugye ott lesz a telepítendő állomány amit telepítek és ha fent van akkor ott lesz maga a program vagy a játék, de ha ez meg van én ugye törölni szoktam a telepítőt, hogy ne foglaljon helyet, lehet itt is úgy van, hogy leszedi, felrakja de nem törli a telepítő fájlt? Kutatgattam totalcommanderben, találtam a custpackban meg a data mappán belül .apk-kat ki is töröltem a barcodescanner.apk-t de akkor meg behalt a progi, pedig ha mondjuk gépről átrakok sd karira egy programot ami ugye .apk, feltelepítem, utána törlöm a telepítőjét vagyis az .apk-t akkor működni fog továbbra is a program! Annyira logikátlan nekem ez az egész!:@ Nem tud valaki adni egy cikket, vagy eBookot ahol le van írva magyarul az android rendszer működése, felépítése, mi micsoda stb! Ti hol tanultátok így meg? Van amelyik postot 6x el kell olvasnom és még csak akkor jövök rá, hogy kínaiul van! :-D

Új hozzászólás Aktív témák