Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nOrbYaNa

    csendes tag

    válasz Borrower #746 üzenetére

    Na hajrá!:D Hátha összesikerül hoznod egy magyar Roeddie v0.9.8-at! :P

    Amúgy engem tényleg nem zavar, hogy angol, a progikban én meg betudtam állítani, hogy magyar legyen, de gondolkodom rajta, hogy azokat is visszaállítom angolra, legyen egységes! :)
    Baromira örülök, hogy találtam egy ilyen fasza romot, meg ahogy elnézem ez még optimalizáltabb mint az eredeti vodás romok, legalább is amit olvastam róla, ott volt még benne egy csomó plusz javítás, sőt még viszonyítási alapom is van mert barátnőmnek is ugyan ilyen a telója, mint azt fentebb is említettem és szoktam nézegetni övét is, de az enyém valahogy gyorsabbnak tűnik, előbb hozza be a dolgokat, a görgetés egyenletesebben gördül meg ilyenek! Hozzáteszem azóta sem volt egyetlen fagyás,vagy hibaüzenet!

    Te mikor felraktad ezt, akkor neked is volt csomó kis zöld ikon az "asztalon" vagy neked telepítette is hozzá a programokat? Csak kíváncsiságból kérdem, mert én tudod, nyomtam egy gyári adatok visszaállítását + sd kártya törlést a telefonbeállítások menüből és nekem így lett tuti a rendszer, de elvileg azoknak is működnie kellett volna amiket Roeddie integrált bele!

    Akik nem követték pontosan a témát azoknak írom, hogy erről a romról van most szó:
    http://roeddie.blogspot.hu/p/ota3.html

Új hozzászólás Aktív témák