Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cosgtsrex

    tag

    Üdv Mindenki!
    Igaz már rég jártam itt, de ahogy látom még mindig szenvednek páran a trollal. :)
    Rájöttem, hogy miért nem volt jó az általam módosított framework-res.
    Ha esetleg érdekel vkit megcsinálhatom a tégi ROM-jaimat olyanná, hogy csak egy .zip-et kelljen feltenni.

    Vagyis hát főleg akkor derülne ki, hogy sikerült-e ha tesztelné vki, mert már nekem rég nincs meg a teló.
    A lényeg, hogy ha vki nekifog apktool-al szétszedni vmit, módosítja a kapott res-eket, majd összefűzi utánna az adott .apk-t, akkor az így elkészült .apk-ból másolja ki a rescoures.arsc-t, majd másolja be abba fájlba amit még nem módosított. Így a módosított alkalmazásból csak a rescoures.arsc lesz módosítva a többi része nem. Ezután már csak fel kell másolni az adott programot a megfelelő helyre, majd reboot.
    Vmiért az apktool rosszul fűzi össze a többi részét, ezért kell ez az ollózás.

    Függetlenítésről annyit, hogy nem lehetséges. Jóval fentebb én is kerestem még anno egy bizonyos RoEddie verziót, mert ugye ő függetlenítette, mikor még ingyenes volt a progi. Azóta se ezek a RoEddie-k se a progi sehol. Írta is vmelyik fórumban, h ezért adta ki az újabb verziót, amiben már nincs benne az ő telóján lévő SIM unlock infó, vagyis úgymond nem függetlenít már egyik RoEddie ROM sem. Mert hát sokan csak ez miatt tették fel a ROM-jait eleinte...
    Téma tényleg lezárva, nem szeretnék tiltást kapni.

    Minden jót! :)

    Nothing is true, everything is permitted.

Új hozzászólás Aktív témák