Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WindyJoe

    aktív tag

    válasz simon0918 #4054 üzenetére

    CM7-B2 20130701-v860

    Ez van fönt, eddig atomstabil és nekem gyors, mondjuk nem tettem föl semmit.
    De ha neked ez lassú, akkor kitéped a hajadat a kitkat vagy jelly, miui trióval...
    Nekem ott alapból 1-2 s volt mire a telefonkönyv megnyílt.
    Miui nem sokáig volt fönt, csak egy fél órát kb, aztán szedtem is le.
    Hibaüzi asszem nem volt, de nem tetszett a felület, a feloldásnál ugyan az a tárcsa szerűség, volt csak más designal, mint a kitkatnál, viszont ez is lassúnak tűnt.

    hát csinálj egy rendszermentést azt próbálgasd ki. úgy is full reco kell mindegyikhez, akkor meg már egy backup nem tart semmiből. Ha tetszik, akkor átköltözöl rá...
    én is ezt csináltam a 28-ai hsz-em után, amikor is totál kikészített a kitkat.
    Volt, hogy újra kellett indítani, mert eltűnt lentről a menüsor, meg egyéb apró bugok.
    Ha nem élethalál kérdés a telefonod, akkor 1-1 napra ki is próbálhatod valamelyik romot.
    Nem tudom mit használsz mentésre, nekem a MyPhoneExplorer jött be eddig. Lementi a névjegyzéket, meg az sms-eket is, majd vissza is tudom tenni őket, bár az sms részen van egy csavar: először archivba teszi őket, aztán onnan lehet visszatölteni. Érdemes mentést csinálni az adatbázisáról egy egy nagyobb művelet előtt, bár nekem nem volt vele gondom.

    Ja ami még nagyon nem jön be miui és kitkatnál az az, hogy képernyőzár mellett is forgatja a képet (bazilassan, szal nem lehet kapásból feloldani) és működik a hangerőszabályzó. Meg az se túl jó hogy fotózásnál nem működik a "fotógomb".

    Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

Új hozzászólás Aktív témák