Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FlickAir

    aktív tag

    De könyörgöm!!! Ez csak egy alap telefon!!!!! Suzukival én sem akarok legyorsulni egy Ferrarit... Az ok, hogy hozzuk ki belőle a maximumot, de ha egyszer ezek a a korlátjai, akkor ezen nem tudunk túllépni. Sajnos nem PC, hogy tegyünk bele még 2GB RAM-ot, és fut minden...

    Higgyétek el, éni s kipróbáltam sok minden csoda-alkalmazást, de mind csak ártott. Olvassatok utána: GB-től felfelé az android maga kezeli a memóriát, és ezt akárhogyan is buzeráljuk, nem engedi ki a kezéből. Mindent ki lehet lőni.... 1-2 percre... aztán újra ott van. De ha valami kér még memóriát, akkor a rendszer bezárja azt, ami éppen nem kell. A JB ezt szinte tökéletesen kezeli, de a GB is elég "okos" hozzá. Egy példa: van mondjuk 120MB szabad memória, elindítom a chrome-ot, aztán bezárom, ilyenkor átkerül a háttér-alkalmazások közé 60+20Mb-vel, de azt látom, hogy a szabad memóriám hirtelen 200MB lett... Most ilyenkor mi van akkor???

    Azok az appok, amiket így, vagy úgy bezártok, amikor újraindulnak, kb 3x annyi naftát szívnak le az aksiból, mintha hagynánk futni őket.

    Kis trollocskám (több, mint 1 évig folyamatosan nyúztuk) most visszakerült hozzám. Nem használom, csak néha nyomkorászom, meg főzögetek egy-egy romot. 4.napja megy feltöltés nélkül, és még van 15%...

    A család mobil-készlete:
    Nekem: Lenovo A800 - ICS
    Anya: Vodafone Smart Mini - JB
    Nagy gyerek: HTC One V - ICS
    Kis gyerek: Xperia Tipo - ICS
    Tartalék: A Torll - GB

    A fent leírt tapasztalataim az összes készülékre, és rendszerre egyformán érvényesek. A Smart Mini és a HTC még root-olva sincs... nem kell... egyszerűen úgy jók, ahogy vannak... Persze egyikünk sem akar játék-konzolt csinálni a TELEFONBÓL....

    [ Szerkesztve ]

    THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

Új hozzászólás Aktív témák