Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FlickAir

    aktív tag

    válasz hopega1000 #103 üzenetére

    A task killer-ekre vonatkozóan: Régen ,valamikor, amikor még 128 - 256 MB RAM-okkal jöttek ki az első droidos telefonok, még volt értelme kilőni a háttérben futó, vagy "parkoló" alkalmazásokat. De ez már a múlt, 512 MB-nél minden elfér barátságban egymás mellett. Egyébként a droid memória kezelése kicsit más, intelligensebb mint a windows. Csak annyi memóriát enged használni, amennyi feltétlenül szükséges, vagy ami még nem lassítja le az oprendszert, vagy az éppen futó alkalmazásokat, a feleslegesnek talált alkalmazásokat kilövi saját maga. Tehát totál felesleges bármilyen task killert használni.

    A cache memória törlése már inkább lehet fontos. Én az Easy Cech Cleaner-t használom.

    Root-oltam a telót, Root Uminstall-lal leszedtem mindent, ami már tuti nem kell, particionáltam az SD kártyát (MiniTool Partition Wizard Home Edition), Link2SD-vel az összes app-ot linkeltem (gyári állapotában már a felénél kiabált volna, hogy elfogyott a memória).

    Eredmény:
    Belső memória: 67 MB foglalt, 105 MB szabad
    RAM (futó alkalmazások): 210 MB foglalt, 178 MB szabad (.

    Most néz meg a saját telódat: Beállítások - Alkalmazások - Alkalmazások kezelése

    Van különbség??? :)

    [ Szerkesztve ]

    THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

Új hozzászólás Aktív témák