Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Asbee #13242 üzenetére

    a hátsó merevítő miatt nem igazán, bár IO elvezethető (ilyen 1milis hely van). viszont nagyobb kábeleket egyszerűbb körbevezetni. a cosmos Sben picit nagyobb a hely.

    Hűtés tekintetében az benne a jó, hogy baromi masszív a váza, nem rezonál és a vinyók zaját is nagyon jól megfogja, cserébe eléggé restriktív. Túlnyomásosra alakítva (2 venti a ductba, 3 szívó 120 be, 120+x140 ki) egyébként elég jól szellőzik, erősebb ventikkel open air benchet lehet vele hozni. Viszont alapvetően jól belőni benne a légáramlást normálisra kisebb művészet pl a Cosmos Shez képest (van mindkettő itthon, én a simát használom, az S pedig HTPC). 460W fölött fogyasztó konfiggal viszont nem próbáltam (400-430W konnektorból órákig oké volt halkan járatott ventikkel is),

    Drizzt01: tehát pl egy EK L360/HF360 beférne? felfogatás mennyire macera?

    egyébként setből még XSPCtől láttam 280as megoldást, de az majdnem duplája árban az EKnak. oké, jó pumpa a D5, de nem vagyok benne biztos, hogy dupla árat megér a set.

    másik megoldás az lenne, hogy megcserélni a Cosmost és a Cosmos St, de a sima nekem jobban tetszik, letisztultabb és szerintem sokkal átgondoltabb megoldás.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák