Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pista0001

    addikt

    válasz SaNyEe #6219 üzenetére

    Gyors kutatást végeztem, csak Asus és Gigabyte alaplapokhoz találtam specifikus szettet vagy egybeépített komplett hűtőblokkot. A te alaplapodra darabokból kell összevadászni. Egyrészt a két FET hűtőnél kell megmérni a lyukak távolságát, a PCH-ra meg (ha akarsz rá) akkor léteznek univerzális megoldások. Természetesen becsúszhatnak olyan típusok amik bizonyos alaplapokkal pont nem kompatibilisek.

    Luigee99: Én HW Labs Black Ice Stealth radikat használok egyelőre, azért ezeket mert a slim felhozatalból ezek néztek ki értelmesen, és mert a közeli webshopban ezeket árulták. Értelemszerűen az utóbbi egyáltalán nem nyomott latba semmit :D. Külsőségekben az tetszett meg benne hogy a csatlakozó felőli oldal nem két darabból van, ez sokkal szebb mint a többi. Tudtommal a GTX "tud" mást is, mert nem úgy működik mint két keskeny de vastag radi egymás mellett (az osztott vízteresek értelemszerűen ilyenek), hanem mint két széles de vékony radi egymáson (remélem Jones mint tulajdonos cáfolja vagy megerősíti). Szerk.: Ábra. Hogy ennek a gyakorlatban van-e jelentősége azt nem tudom, de gyanítom hogy ez is szerepet játszhatott a tesztgyőzelmekben. Emellett az oldalsó merevítőkbe is csempésztek némi ötletet, így összességében sokkal kidolgozottabbnak tűnik mint a többi gyártó terméke. És még valami, azon kevés gyártók közé tartozik aki gyárt X-flow radit, aminek a csatlakozói nem azonos oldalon vannak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák