Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Üdv srácok

    Valaki közületek használt már ilyen fagyállót? :F Ha igen, írnátok róla véleményt? Állítólag nem károsítja az alumínium és réz alkatrészeket... Am azért szeretném lecserélni a mostani hűtőfolyadékomat, mert nagyon ótvar színe van. Színtelen ablakmosó folyadékot+gyógyszertári alkoholt használok jelen pillanatban, és már nem átlátszó színe van, hanem fehér homályos/zavaros, ami nagyon ronda! És mivel nekem számít a kinézet is, szeretném lecserélni.

    Szerintetek ha a megfelelő keverési arányban(régen írtátok a topicban, mindjárt utána is nézek) összekeverem a piros fagyállót a 1,5 liter deszt.vízzel, mennyire lesz színes a kapott folyadék? :F A másik kérdésem pedig az lenne, hogy ennek a keveréknek a használatakor(fagyálló+deszt.víz) pár hónap elteltével tapasztaltatok bármiféle lerakódást a tartályban? Olyan lerakódásra gondolok, mint pl.: amikor ioncserélt víz+piros ételfesték keverékét használtam folyadéknak, azt tapasztaltam pár hét elteltével, hogy a kiegyenlítő tartályban és az XT tartályában is durván kicsapódott a piros ételfesték, ami nem folyékony, hanem inkább piros trutyi formájában jelent meg. Szóval ez a helyzet a deszt.víz+fagyálló keveréknél is? :F

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák