Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • HJ.Henry

    tag

    válasz P00By #5103 üzenetére

    Na igen igy évvégén senkinek sincs pénze :(
    Figyelj.Ez a vizhütés dolog sok embernek nem is csak arról szól hogy mindennél alacsonyabb höfokot érjen el.Pl közép vagy alsó kategoriás procikhoz mint pl az enyém,nem is indokolt elméletileg a vizhütés.Ezt még tuningra is elvinné egy komolyabb léghütés,max a hangja lenne nagyobb.
    Nekem igazából a néma gép a tervemDe én(és még sokan itt mások) nem elégedünk meg azzal hogy megvesszük a boltban a kész rendszert.beteszemaztán annyi.
    Akit egyszer a vizhütés göze megcsap az mindig is buherálni fogja a gépét :D
    Hiába lesz minden rendben a géppel,hiába lesz szinte a legalacsonyabb a höfokod akkor is mindig hozzányul az ember akaratlanul is.
    Huuu van egy jobb hövezetö paszta,vagy valaki ajánlott egy jobb hütöfolyadékot és nesze pikk-pakk már szét is dobja az ember az egész rendszert egy ilyen hülyeség miatt :)
    A barátnöm már párszor ki akarta hajitani az egészet a picsbe mert az ilyen szerelések egy teljes szoba harctérré alakitását jelenti és mindig pont akkor amikor ö akarja megnézni az emailjeit :D Ezért is dobtam össze neki egy külön gépet.
    Szoval vagy beleszállsz ebbe a családba,vagy inkább röhögsz rajtunk messziröl :)
    Mi már csak mindig ilyen kis hülyegyerekek leszünk :)

Aktív témák