Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz DigitXT #47623 üzenetére

    A külső elektronika lényege, hogy a leégés veszélye nélkül be lehet dobozolni a szivattyút.

    Nem mellékesen a szivattyú potival (D5) leszabályozható ~2000 rpm-ig. Miheztartás végett D5@P1 - 1800rpm

    Mint mondtam, engem nem csak az ereje miatt érdekel a DDC, hanem a kompaktság miatt. Lehet kapni 1000+1 szivattyút, ami erősebb és halkabb, csak épp nagyobb, mint egy D14-es Noctua. Ilyeneket építettünk be kis fűtési rendszerekbe, napkollektorokba keringetőnek. ;]

    Grundfos, Wilo és társaik...

    MontyCrew: Tartályt még sose csináltam, de ugye mindig van egy első alkalom, viszont sok tapasztalatot szereztem a ragasztással kapcsolatban, mikor a NucleoPleX-et építettem.

    Igazság szerin az egyetlen előny, amit a gyári tartályokkal szemben nyújtani tudok, az az egyedi kivitelezés szabadsága. Szóval ha valahol van a házban egy random formájú üres rész, ahova esélytelen gyári tartályt rakni, oda tudok készíteni egy egyedit, és akkor megmarad az 5,25-ös hely üresen. Persze a légtelenítésre gondolni kell pozicionáláskor.

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Aktív témák