Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • blasko92

    őstag

    válasz DigitXT #45165 üzenetére

    Mondjuk egy 100.000 ft-os kártyánál már én sem sajnálnám a pénzt az FC blokkra.....
    Főleg nem egy forrófejű kártyánál.

    Szerintem a mérési eredményekből az bővel elég, hogy egy adott hardvernél és blokknál a lég vs. víz között mekkora különbség van, mivel ahány ház, annyi szokás, ahány user, annyi megoldás (venti fordultat, radiátor elhelyezés, áramlási sebesség, stb....).

    Viszont nagyon jó, hogy vannak itt hozzád hasonló emberek, akik igenis fordítanak időt, és energiát a mérésekre, és megosztják a tapasztalatukat azokkal, akik már jobban elmélyülnek a vízhűtés rejtelmeiben :R

    Semmi gúnyosságot, semmi iróniát ne keress az előző gondolatomban! :) :R

    Szerk.: annyit mondtam, hogy tuning mellett az a blokk és radi nem hozna érdemleges javulást a TX3-hoz képest. Viszont, ha tényleg a tuning a kollégánál a cél, és ilyen árban hozzá tud jutni egy ilyen radihoz, akkor az megéri. :)
    Persze, a H100 jópár fokot hozna a házhoz a TX3-hoz képest, de nem bővíthető :)

    [ Szerkesztve ]

  • Laraxior

    titán

    válasz DigitXT #45165 üzenetére

    Nem vagyok se mérnök, se informatikus, nincsen gépészvégzettségem, és programozni se tudok. Sőt, a kondenzátort se tudom megkülönböztetni a tekercstől, de 4-5 éves pályafutásom alatt egy alkatrész se ment még tönkre a kezem alatt, pedig megfordult a kezem között pár motyó ;) Akkor se méricskéltem, most se, mégis üzemképes a masina :) Hidd el számok nélkül is működik :D

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Aktív témák