Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz ---Lasali--- #39934 üzenetére

    Tudod nem mindenki a mod versenyre készíti a gépét, és nem mindenki tud egyből leakasztani még egy alaplapi blokkra valót, vagy egy ful lcoverre valót a vga-ra... becsülni kell ahogy építgeti a rendszerét, nem ilyen idióta beszólogatsokat írkálni... Még akkor sem ha nem bántásból írtad :(((
    Tegyél fel te is képeket a rendszerről, és meglátjuk majd hogy a tiédben találunk e kivetnivalót... Nekem is hülyén néz ki a rendszer mert még nem értem a végére... és? a dolgok mennek, a gép megy hát akkor? :U

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

  • Reibek

    senior tag

    válasz ---Lasali--- #39934 üzenetére

    madarszf orichalcos jól mondja 95W-os a TDP de 4,2GHZ-en megy éppen

    ---Lasali--- egyenlőre igem csak a processzor van hűtve mivel a GTX480-as gariba van(hosszú történet) de van arra is blokkom az alaplapomra meg az UD7-es kitt való ami most még az EK-nál is kifogyott így nem kapni.
    2.pumpa: azért kell mert elég messze kéne szerencsétlen ddc-nek nyomnia a vizet gondolj bele a gép sarkától ahol a ddc van kb 1,8m-ra van távolságba és 1m-el felette.
    Csövezés: a gép ki lett húzva a kép készítéséhez azok a csövek eredetileg nem látszodnak csak minimálisan a pumpát(thermaltake) ideiglenesen helyeztem el ott
    Szigetelőszallag ilyet kaptam a boltba nem tudom ezen mért akadsz fenn :F
    Kábelek a hangérzékeny neonok vannak egyébként fele összekötve és maszekul molexre alakítva mert eredetileg kocsiba való és nem volt gyárilag molex csatlakozója
    de ezek is mind mennek be a ház mögé mikor visszatolom és azok se látszódnak

    Cybertrone ebben igazad van sokszor ami puritánul néz ki az a legjobb :R
    és tényleg nem a MTH-ra készülök a géppel

Aktív témák