Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • shteer

    titán

    válasz sinya85 #38161 üzenetére

    és mennyi a vízhőfok? milyen blokk?

    ..szerintem jónak tűnik

  • Razermazer

    őstag

    válasz sinya85 #38161 üzenetére

    Hát nem tudom nekem még véletlenül sem összehasonlítható a régi léghűtésem hőfoka, a mostani hőfokokkal. A csendességet meg ne is mondjuk ez alapvető.
    Pedig nem kispályáztam scythe mugen 2, stacker 832 ház, szellős venti bőven benne.
    A mostani kialakítással 10-20 fokot nyertem mint idle mint load érték alatt.
    Vízhőfokom idle este 28 fok terhelve 33. Napközbe 29-30 idle terhelve 33-35.
    Mindez egy irtó meleg számtech kuckóban, lapos tetővel megáldva, ala szauna.
    Keményen 28 és 30 fokos szobahőmérsékleten.
    A rendszer magja egy melegedős i7 870 xeon variáns, egy darab vga egy gtx 570 képében. Csak ők vannak hűtve, a többi alkatrész hűtése szükségtelen, pwm max 35 fok, déli híd max 44 fok. Prime alatt a processzor 55foknál beáll 3,8 gigán csendben, nem kell több nekem legalábbis 1,2 volton. A vga-m most vasárnap érte el egyedül a 45 fokot terhelve, amúgy 42 fok szokott lenni.
    Természetesen a rendszert úgy terveztem, hogy legyen benne tartalék ezért van quad radim.
    Én már légre nem nagyon megyek vissza, részben azért sem, mivel a gép megy mellettem egész nap, a munkaeszközöm 10-11-órában. És a csend alapvető kritérium számomra.

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Aktív témák