Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Csavez™ #37727 üzenetére

    Mondtam, hogy relatív: hangos ventilátoraid vannak.:D Btw. ott vannak a tesztben a videók, ahol kihozza, hogy egy venti képes elnyomni a pumpák hangját, ami igaz is, ha elég hangos a venti.:K Azért a dupla DDC-s és a dupla D5-ös kialakítás közt zongorázni lehet a különbséget. (Főleg a motorhangokra gondolok itt.)

    TESCO-Zsömle: igen, egyrészről ha rezonál, akkor baszotthangos. De ugye ha nem tud rezonálni (pl. levegőben lóg/csövek tartják), a motorhangja akkor is idegesítő tud lenni 12V-on. 4500 rpm nem viccel. Mondom, olyan, mint egy tekerő videomagnó, csak persze annál nagyságrendekkel halkabb, de jellegében arra emlékeztet. Le kell szabályozni, hogy kellőképpen csendes legyen, az meg mint mondottam volt, nem triviális. Nekem a plus-os verziót ugyan faszán vezérli a Reserator XT, de a simákat nem tudta, ezért váltam meg tőlük. Lehet, hogy meg kéne próbálkoznom egy második plus-ost szerezni, aztán ha az is ilyen simán szabályozható, mint a mostani, akkor ezeket lehetne bepakolni a Koolance tartályba. De a videók alapján inkább a D5-ös kialakítást preferálnám, viszont ott két drága pumpát is vennem kéne. Mondjuk maga a tartály sem olcsó...

Aktív témák