Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Marshall-air

    csendes tag

    válasz csib41 #36386 üzenetére

    abból mert alu sztem 1-2 fok hátrányod lehet maximum... de lehet hogy semmi...
    én is ha most kezdeném újra már nem biztos hogy kergetném a vörösrezet ...
    az nyilván köztudott hogy a vörösréznek azért nagyobb a hővezetési képessége...
    ugyanakkor a talpán mondjuk van 3mm falvastagság az én blokkomban egy dupla S alakot martunk mert a szimpla már nem is elég :) így a lamellák kb 2mm esek lettek.
    ezekkel a méretekkel meg nemhiszem hogy meglátaszana a különbség.
    a gyári blokkokat is sztem azért csinálják rézből hogy a kis hülyegyerek ne vágka rá hogy gagyi... a réz árát meg úgy is tízszeresen megfizettetik.
    jah és nem kell forrasztgatni!!! lehet avizni óvatosan és bizony az a tuti

    az én projectemhez visszatérve, még a gép vázban sincs benne a gép... valami p3 a házát tudtam ideiglenesre szerezni most ebbe van berakva a vizes gép, bár maga a víz meg a radi külön van, és kívülről lesz a házhoz csavarozva, elég trükkösen :)

    ha érdekel titeket majd rakok fel képeket ha kész lesz :)

    van benne 5-6 méter 4cm es laposvas, 70x70x300 mm es alu tartály és radiblokk meg a lada fűtőradiátor, őőő meg vagy másfél kiló autókitt koponya alakot öltve, 2x 10 ledes sztereo VU meter aminek esztergáltam gyűrűt ami egy háhűtő védőpereme is, meg van egy 5.25 x 2 slotos panelem 4x20 as lcd vel, usb, meg kapcslók, és az aux is ketté van osztva hogy egy kapcsolóval válthassam a hifit meg a fülest, ja és mindez matt fekete, és fényes gyöngyház lime, egy kis zöld tűzzel....

    mazohista vagyok...
    és maga a házat nagyjából össze kellett raknom mikor a mintát festettem rá... hát lan partyra nem kell vele menni :)

    http://www.marshall-airbrush.fw.hu/

Aktív témák