Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • SimonYana

    addikt

    válasz gabipaci #30530 üzenetére

    A blockból a D-tek szerintem jobb! Én azt választanám!
    A tartály szerintem nem valami jó választás! Túl kicsi és nekezen fog szerintem ki légtelenedni!
    Azt a D5-öt nem ismerem!
    A csövedet sem.Ha van olyan mint a Tygon és olyan szilicon jellegű akkor jó,ha nem akkor válaszd a Tygont!Hidd el nem fogod megbánni! Abból is van fekete! Az UV reagens csövekben eddig csak csalódtam! Egyik sem hozta azt a hatást amit vártam!
    Egyedül a gigabyte csinált olyan átlátszót ami UV-s volt és gyönyörő,de a cső meg kikeményedett! :W

    ® SimonYana ®

  • Fel

    addikt

    válasz gabipaci #30530 üzenetére

    Ha cpu + vga lesz hűtve, akkor fölösleges kétköröznöd (még akkor is, ha alaplapi szettel bővíted). Szépen sorba kell kötni a blokkokat. A kezdés legyen: radi - tartály- szivattyú, majd a blokkok.

    CPU blokkból ajánlom figyelmedbe még az EK Supreme HF/Supreme LT-t, Swiftech Apogee XT-t (különösen az utóbbit!).

    A csatlakozók G1/4" menetűek legyenek. (cső + csatik tökéletes a 13/10)

    Az MCP655 szivattyú teljesen megegyezik a Laing D5-el (mivel ugyanaz..Made In Hungary! :) ) Nekem is ilyen van, mondjuk én a jobb szerelhetőség kedvéért vettem hozzá egy EK D5 X-Top tetőt). A csonkjai 10-es belsejűek, ami azt jelenti, hogy 12-13mm a külső átmérő... kicsit macera lesz rárakni a 10-es belsejű csövet, de felmegy.

    A radi viszont kevés lehet... 2x120 és csak 30mm vastag (Inkább Nexxxos Extr. II vagy EK vagy ha igazán jót akarsz, akkor Phobya G-Charger...).

    HF = High Flow.

  • nyunyu

    félisten

    válasz gabipaci #30530 üzenetére

    A pumpának a csatlakozója miért ilyen? Arra hogy fixálom a csövet? Abból nincs menetes, hogy bele lehessen abba is rakni szép csatit?

    Ra kell huzni a csovet (ha sikerul, 12mm pereme van :DDD ), aztan bilincs/gyorskotozo.

    D5-bol otfele kivitel van, ez a 810N fedonevu.
    Multkor latott hajzseles rogzitos az a femhazas 700B, en kepemen meg 830N van.
    Azzal is lehetett szopni boven, elvegre a vizvezetekszakuzletben vett szerelvenyek mindent tomitettek, kiveve vizet. Sikeres tomiteshez szukseges technologia ismerete meg nem allt a rendelkezesemre.

    Elvileg a femhazasok valamivel erosebbek, meg jobban birjak a meleget, mint a muanyag 810N/830N, de PC vizhutesnel ennek nincs jelentosege.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Aktív témák