Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • adamka16

    őstag

    válasz janos666 #26493 üzenetére

    nekem egy szökőkútszivattyú van. sztem elégnek kell lennie. de ez csak használat közben derül ki úgyis majd.
    én a blokkomat a procira egy kiselejtezett Socket A hűtőből csinálom, ez saját volt és nyom vagy 400 grammot. nagyon jó a hővezető képessége meg rendkívül sűrűn bordázott belül. ezt akarom bevonni rézlemezzel faszán összefórasztani majd mehet rá a két csonk.

    nézegettem én is pumpákat de iszonyatosan drágák sztem. annyit meg egyáltalán nem érnek. van itthon két szökőkút szivattyúm is ha netán kevés lenne akkor bedobom a másikat is. de még így is alig lehet majd hallani őket.

    a hűtőt meg a legkönnyebben denaturáltszesszel vagy benzinnel tudod kipucolni, mivel ezek oldják elvileg az olajat. vagy higító is jó, de jól mosd ki utána.

    [ Szerkesztve ]

  • jones965

    Modder

    válasz janos666 #26493 üzenetére

    Nem semmi konfigot fogsz összehozni, már mint vízhűtés terén. :D
    IFA radiátor-mosógép szivattyú. Kiváncsi leszek a hatásfokára.

    adamka 16: én a blokkomat a procira egy kiselejtezett Socket A hűtőből csinálom, ez saját volt és nyom vagy 400 grammot. nagyon jó a hővezető képessége meg rendkívül sűrűn bordázott belül. ezt akarom bevonni rézlemezzel faszán összefórasztani majd mehet rá a két csonk.
    -csak azt ne felejtsd el, hogy azt a hűtőt léghűtésre tervezték és ha te lezárod rézlemezzel és teszel rá 2 csonkot akkor a benne áramoltatott víz az egész felületet fogja érinteni?
    A víz a keringetés hatására a legkönyebben járható utat fogja választani, a CPU pedig melegebb lesz mint léghűtéssel.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák