Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Üdv!

    Próbálom rövidre fogni, a lényeg, hogy a SteelSeries (egykor Ideazon) évekkel ezelőtt befejezte a Fang ill. Merc billentyűzet támogatását, de egy hónappal ezelőttig még minden jó volt. A Windows 10 KB4034674 frissítésétől kezdve azonban nem működik megfelelően a billentyűzet. A gombok legalább fele nem azt a karaktert jeleníti meg, mint, ami a billentyűre van nyomtatva.

    Hiába a segítségkérés az MS felé, nem érdekli őket. A SteelSeries-szel is felvettük a kapcsolatot, marhára örülnek neki, hogy eddig kitartottak a billentyűzetek és sajnálják, de nem támogatják tovább.

    Szóval keresnék valakit, aki akár hobbiból (diplomamunka), akár szerény díjazásért cserébe írna egy drivert vagy segítene megírni. Addig eljutottam, hogy találtam némi támpontot ITT. Azonban nekem már a második pont kínai (you must link against the Interception library). A példaprogramokból, amik mellékelve vannak, megállapítható a hardwareID, valamint tényleg meg tudja különböztetni az egyes billentyűzetekről jövő bevitelt. A neten ingyenesen található remap programok globálisan írják ezeket át, az meg nem jó a normál billentyűzet miatt.

    Szóval, kire számíthatok? :)

    Előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

  • válasz HoldChore #7709 üzenetére

    Köszi, közben ez megoldódott épp tegnap. ZathJD posztolt egyet (3. oldal), hogyan lehet megkerülni a tiltást és működik! Úgy látom ez lényegében ugyanaz, amit te is találtál.

    A MS tényleg csak név / aláírás alapján tiltotta le a drivert ismeretlen okból, de így működik a saját driverje ismét, profilokkal meg mindennel, ami kell. Más kérdés, hogy fenyegettek egy októberi nagy frissítéssel is, remélem nem cseszik el megint.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák