Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz martonx #2344 üzenetére

    Egy kis mese:
    ~ 2 hónapja napi 5-6+ órában C#-t tanulok. ASP.NET-et,MVC-t...meg Orchard-ba modulfejlesztést úgy, hogy az utóbbiakat teljesen 0 szintről kezdtem. Szóval elhiheted, hogy mostanában a gugli a legjobb barátom.(Mivel mindenféle személyi segítség nélkül csinálom) Igazából pont nem, mert nekem a te linked nem dobta, ellenben adott pár másikat, amin oktatóvideók és egyéb nem rövid anyagok vannak mindez msdn-ről. Ettől függetlenül még kérhetek segítséget, mert nem mindegy, hogy egy problémát 2 nap alatt értek meg, vagy egy kis rávezetéssel 2 óra alatt. (Ezért is került fel több fórumra a kérdésem.) Tudod több szem többet lát...
    Nem kértem, hogy bárki is guglizzon helyettem, hanem egy hozzáértő fejlesztő segítségét vártam, aki azt mondja, hogy igen ez egy LINQ lekérdezés lesz, vagy EF, vagy SQL-el lenne jobb...vagy más egyéb módon, és dob egy linket ahonnan megértem a módszert miért van úgy ahogy.
    Ezzel azt szerettem volna elkerülni, hogy órákig rágjam át magam olyan anyagokon is amik nem relevánsak a számomra.
    Persze írhattam volna egy kerettörténetet is, de gondoltam egy szakmai fórumon elég ha a nyers problémára szorítkozom.

    Amúgy ha nem segítesz szívesen, akkor ne tedd, mert az ilyesfajta lekezelős stílusra senkinek sincs szüksége, elhiheted.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák