Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PEPE85

    senior tag

    Haver gépe: adott egy számítógép, angol Windows XP SP2 összes frissítéssel. Kb két hete teljesen tökéletes volt a gép, de valamelyik nap valami baja lett. A feltöltés leesett a 10-ére(500kbyte/s helyett 50kbyte/s), bittornt-el, dc-vel nem lehet letölteni. A torrent azt írja ''Nem sikerült UDP:6881 portot fogadásra beállítani. Ellenőrizze, nem használják-e már más alkalmazások, vagy nem fut-e ******* még egy példányban.'' és ha másik port-ra állítom, akkor is ugyan ezt írja ki csak azzal a portszámmal.
    Kábelnet-ről van szó (régi csomag), router-en keresztül van megosztva és ha bedugom a Notebook-om a router-be, akkor én rendesen tudok feltölteni és mindent csinálni a net-en. Reseteltem a router-t, más ip kiosztást állítottam be, át dugtam másik port-ba, nem segített. Norton 2005-öt lefutattattam, amit talált leírotta. Uninstall majd F-secure Internet Security 2005 feltelepít. Ez talált egy jó pár tórjai-t meg ezt-azt. A delete funkcióval élve amit csak tudtam letöröltem (ami fertőzött volt) és most ott járok, hogy nem igen van vírusos fájl a gépen, de az upload tizede, a letöltés pedig nem megy dc-vel(fellép a hub-okra, de nem lehet keresni még passzívként sem) és torrenttel sem.
    Ha 50k-val töltök fel, akkor lassítja a letöltést, tehát olyan, mintha ennyi lenne a max feltöltés.

    Előre is köszönet annak aki legalább elolvassa. :)

    Watch 4k movies with Netflix :)

Új hozzászólás Aktív témák