Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arti1

    aktív tag

    válasz csiramale #3 üzenetére

    Szia,
    még nincs megoldás, várok, hátha valami történik.
    A Paypal időmből még futja, ha nem muszáj, nem akarom visszaküldeni cserére, annyira nem bízom azért a kici kinaiakban, hogy érkezne is valami vissza, főleg egy jól működő darab :)
    Írtam a Vidonn-nak, nekem egy levelet, (info@vidonn.com), jött válasz 2-3 napra rá, (henry@vidonn.com címről).
    Leírtam a panaszaimat, először azt javasolták, várjak, nyomkodjam a gombot 10-15 mp-ig, stb.. nem használt.
    Újra írtam, hogy biztos valami más a gond, erre azt írta, küldjem vissza oda, ahonnan vettem, cserére, mert mást nem tudok helyben csinálni rajt.
    Attól tartok, nem fognak kidobni egy firmware updater-t, ahogy nincs hozzá publikus app sem, csak a gyári.
    Nem csak Te jelentkeztél, már valaki más is jelzett privátban, hogy ugyanígy járt, így már legalább 3-an vagyunk itthon.
    Találtam egy orosz(?) fórumot (4pda.ru, google translate-tel angolul olvasom), itt elég pörgős az X6 topic, de itt még ez a probléma nem merült fel, pedig azonnal frissítenek minden új firmware-re...
    Azért remélem, lesz megoldás, nagyon megtetszett az X6, addig a 10 percig, amíg nem frissítettem rajt firmware-t :)
    Üdv:
    Arti1

    http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

Új hozzászólás Aktív témák