Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Andie #220 üzenetére

    HI,bocs,hogy csak most,de nemvolt a gép szabad.Letöltöttem mind2 videót (helyes az a mókusos kis szobrocska) és tényleg,látható a be-beröccenés.Igazából szerintem ez nem MediaCoder gondra vezethető vissza,tekintve,hgoy az origi videódban nincs ilyen akadás.
    A MC xvid beállításoknál talán csak a Global Motion Compensation-t tudnám javasolni,hogy próbáld ki. Viszont Gspot-tal megnézve mind2 videót feltűnt mindkét videó esetén egy érdekes dolog.Van az a Qf (Quality factor) érték,ami az alacsonyabb bitrátájúnál 0,058 míg a ~1300kbites esetében 0,126. Bevallom,nem sok lövésem van ennek az értéknek a kívánatos értékéről,csak ph-s hozzászólásokból ugrik be,hogy x érték környéke az optimális és hogy számít.Ennél az Xvid Qf azt írják,hogy a kívánatos Qf érték 0,20 és 0,28 között van, 0,30 feletti csak bitrátapazarlás.Valószínűleg ez a magas felbontás (720x576) miatt van,kevés lehet a videostream sávszélessége a PAL DVD felbontáshoz,emiatt precízebb mozgásoknál,mint pl. zoomolás,AF a finom mozgása,kevés a bitrate.. Én megpróbálnám az fent említett GMC-t ill. egy alacsonyabb 4:3 aránynak megfelelő méretre való átméretezéssel.
    üdv
    Bali

    Alános újratalálkozásodból lesz Logout-os írás? :R

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák