Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    Amúgy Ti mivel digiztek? Mármint szoftver szinten? OBS?
    Nekem semmivel nem működik jól a hang. Bedigizem a Hi8-ról az anyagot, és ha lejátszom, akkor minden egyes mouse klikkre, vagy megállításra, indításra, tekerésre pattog a hang. viszont ha csak hagyom menni a videót, akkor meg nem pattog. Tehát nem a hangsávon van rajta a pattogás. Olyan, mintha a konténerbe tenne valami nem tudom mit. Semmi más videóm nem csinálja, csak a bedigizett fájlok. Próbáltam már MKV-be, MP4-be, sőt, még azt is próbáltam, hogy Davinci Resolve-ba betöltve ezt a furcsán viselkedő fájlt, exportáltam valami másba, de semmi. Resolve-on belül is pattog de ott is csak akkor, ha bármit csinálok vele (indítom, tekerem stb.). Ilyen idióta hibát még nem láttam.

    Mondjuk ez a grabber egy óccsó sz*r, de sajnos a korábbi Asus MyCinema-t már nem tudom betenni a gépbe mert már nincs sima PCI slotom. Azzal nem volt ilyen gondom Megpróbáltam az audio interfészen keresztül rögzíteni a hangot (ez egy külső, studio minőségű interfész), de azt meg valamiért nem veszi fel az OBS. Kép van, hang nincs. Teljes agyrém. Mondjuk eleve nem értem, hogy a grabber miért a mikrofon bemeneten akar hangot felvenni (vagy oda hangot küldeni)?? Nem valami Line-In kéne ennek?

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák