Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19103744

    törölt tag

    Sziasztok! Én is digitalizálnék mint oly sokan már de mivel törölték a téma összefoglalót gondolom 10.000.-ként én is felteszem a kérdést: hogyan? Kb. 15 éve nem követem a technológiát és mostanra már nem is igazán van értelme, főleg, h. leáldozott. Készülékeim sincsenek már, csak kazetták. Arra gondoltam, h. használtam vennék valami SWHS videót TBC, DNR technológiával és hozzá valami eszközt pl. egy külső digitalizálót vagy DVD felvevőt. Csakhogy, mivel említettem, h. nem követem már sok éve ennek a technológiának az életét nem tudom mi lenne a legjobb megoldás. Vagyis hol ált meg a fejlődés. pl.: JVC 40000? Vagy volt tovább is? Szerintem a költségeknek nincs akkora jelentősége (ha reális áron vásárolunk ) ezért majdnem mindegy is, h. mi mennyibe kerül, ha kb. ugyan azon az áron el tudjuk adni, szóval ezzel nem foglalkoznék, inkább az érdekelne, van-e olyan eszköz vagy kombó ami már bevált nálatok. Gondolok itt akár konkrét típusra típusokra is akár. Pl próbáltam keresni olyan DVD felvevőt amibe sata vinyó van, (amiket találtam mind ATAPI vagy PATA amivel már nem tudok mit kezdeni, vagy felesleges beruházásba kellene belemenni) esetleg tud SD kártyára is rögzíteni, de nem jártam sok sikerrel, mert a technológiával lassan az oldalak, a fórumok is megszűnnek. Egyszóval tapasztalatokat, tanácsokat várnék. Előre is köszönöm!
    Majd el felejtettem, nincs már asztali gépem csak laptopom, bemenetnek csak az USB esetleg Thunderbolt jöhetne szóba, ha szétszedném akkor esetleg sata is, vagy M.2 foglalatok. Van viszont SATA-USB adapterem szal... Minden ésszerű variáció érdekel :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák