Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raskolnikoff

    őstag

    Hi! Sürgős help kéne.
    Vettem egy lézernyomtatót s mikor mbedigtam egy eddig nem használt konnektorba levágta a biztosítékot. Majd bedugtam máshová (próbálkoztam visszanyomni a biztosítékot de nem engedte.) és akkor már nem volt vészes. Na jó mondom telepítsük. Na ekkor történt hogy a gépem nem indult be. Elkedztem gyanakodni a tápra, mert még hangot sem adott, szokott egy kis sípoló magas hangot kiadni mikor bekapcsolom hátul - meg közben át is lett dugva a nyomtató miatt másik konnektorba. Szal egyáltalán mintha nem is kapna áramot a gép. Se a táp. Zalman 460W. Aztán mivel van itt nálam egy másik gép amiben van egy FSP 350es, azt beraktam, cmos clear a tuning miatt, 2 vinyót dugtam rá, a 8800gtvel. És láss csodát így se megy. Minimalizáltam a fogyasztást és még így se. A monitor eközben nem volt rádugva, valamint ha jól emlékszem a biztosítés lecsapásakor a gép készenléti állapotban volt. De gondolom ezek nem kizáró tényezők...

    Egyszóval nagy help kéne minél előbb... :(

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Új hozzászólás Aktív témák