Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mákosmetélt

    aktív tag

    Sziasztok,

    igazából nem tudtam hova írjam ezt a kérdést, beírom hát ide, mert szerintem vagy táp gond vagy VGA vagy alaplap :D
    Szóval most fejlesztettem a gépemet, új alaplap (Gigabyte GA-F2A88X-D3H (rev. 3.0)), új cpu (AMD X4 740), új ramok (2x2 GB CSX 1333).
    A ház, táp (FSP Blue Storm II - 350W), vga vinyók maradtak a régiek.
    Mióta az új cuccok vannak benne, azóta serceg valami néha, én a tápra gondolok, de nem tudtam a hang forrását pontosan behatárolni. Inkább táp mint alaplap.
    De nem mindig serceg, néha magától, de néha meg akkor ha valami mozgás van a képernyőn, mondjuk görgetek lefelé vagy elindítok egy játékot. Néha pl itt a fórum olvasásakor is így összekuszálódnak a betűk pár másodpercre, aztán magától kitisztulnak a karakterek:

    Az a fura, hogy mint a képen is látszik, nem mindenhol néznek ki így a karakterek csak 1-2 részén a képernyőnek.
    Nem tudom hogy a sercegésnek és ennek a grafikai dolognak van-e köze egymáshoz. A régi gépemnél nem csinál ilyet, pedig a VGA ugyan az maradt. Az új gép még kevesebbet eszik (mértem , van fogy. mérőm: 110w terhelve játék közben) , tehát a táp sem lehet kevés neki. Van valakinek valami ötlete?
    Amúgy stabil a gép, nem fagyott még ki egyszer sem.

    Köszi, Üdv!

    Éljenek a nyulak!

Új hozzászólás Aktív témák