Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bviktor93

    tag

    Üdv!
    Érdekes dologra lettem figyelmes mostanában; és táphibára, (esetleg alaplaphibára :F ) gyanakodnék. Következő: készenlétbe rakom a gépet, majd újra bekapcsolom; ekkor érdekesmód nem egyből indul a gép, hanem olyat csinál, hogy elindul (monitoron ekkor még nincs kép), LED-es ventik is felvillannak olyan 0,5-1 másodpercre, majd megint mintha leállna (se kép se hang...). Nem csinálok semmit, várok olyan 5-10 másodpercet, és ekkor már jóesetben rendesen magához tér a gép; vagy még 2-3szor eljátssza a fent leírt dolgot. De ez érdekesmód csak akkor következik be, ha hosszabb ideig készenlétbe volt a gép (ha csak fél percig kb. akkor rendesen indul, kipróbáltam). Illetve akkor is produkálja ezt, ha rendesen kikapcsolom a gépet, de a tápot hagyom bekapcsolva, és úgy indítom (de itt is csak akkor ha huzamosabb ideig ki volt kapcsolva a gép). Érdekes... :F Illetve még azt sem értem, ha készenlétbe rakom villog a gépemen a bekapcsolást jelző LED. :F Egyébként most lett konfig cserélve, de ezelőttin ilyen problémám nem volt, ugyanezzel a hát-táp kombóval (ami már kb. 5 éves). Konfig az adatlapomon, annyi, hogy VGA most nincs a gépbe (sajnos el kellett küldeni azt is gariztatni :O ).
    Mi lehet a probléma?
    Előre is köszi.

Új hozzászólás Aktív témák