Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lsgtvik

    csendes tag

    válasz lsgtvik #10280 üzenetére

    Újabb eredmények,nem hagyott nyugodni a dolog...
    Elkezdtem le venni a tápról a fölösleges fogyasztókat, változás nem történt.
    Mérgembe kivettem a videókarit és neki eresztettem egy prime-ot de kifagyott, ezért kezdtem előröl az egészet mindent alapra vettem videókari nélkül,így futtattam egyszerre pime-t és furmark-ot. Nem volt gond a táp csendbe volt. Ha beleraktam a videókarit, kezdődött megint a zajongás,sőt itt már elég volt egy furmarkot indítani kb 15-20 mp és már fullon ment a táp ventije. És halk sípoló hangot is lehet hallani a fordulat emelés előtt.
    Na elkezdtem aggódni hogy a videokari túl sokat fogyaszt.
    De mi? A videokari gyári adatok szerint max 127W-ot fogyaszt, a proc,meg ha nem 4 magosítom akkor 80W. Ha ezeket összeadom akkor is simán mennie kéne, táp melegedés nélkül. Ha 4 magosítok akkor, már furmark se kell hogy elinduljon a ventilátor fullon.
    A tápról annyit sikerült kideríteni hogy egy FSP SAGA 450 vagy Blustorm 450 belső van benn.
    De ez nem 100% csak az hogy FSP. Ha ez így van akkor is ezt a konfigot simán kellene vinnie. De egy FSP tulaj megnyugtathatna...
    Remélem hogy a tápnak van baja, mert még garis...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó motyóim néz be bizos találsz kedvedrevalót! http://b54.in/2tm

Új hozzászólás Aktív témák